открытые двери

Дні відкритих дверей 2020

Запрошуємо абітурієнтів та їх батьків на дні відкритих дверей.

В рамках цього заходу Ви зможете детально дізнатися про економічний факультет та спеціальності нашої кафедри, їхні особливості та переваги, отримати відповіді на всі Ваші питання. Найближчий День відкритих дверей відбудеться ??. 0? .2020 року о 10:30. Початок екскурсій та реєстрація о 10:00

В рамках цього заходу:

  • Екскурсія по Академії.
  • Зустріч з представниками ректорату, економічного факультету, кафедри менеджменту, управління проектами і логістики.
  • Роз’яснення щодо особливостей вступної кампанії 2020.
  • БЕЗКОШТОВНЕ пробне ЗНО з математики, української мови та літератури.

В рамках екскурсії по академії невеликими групами Ви пройдете по нашій Alma mater і побачите деякі навчальні лабораторії, аудиторії, бібліотеку, обчислювальний центр, зал дипломного проектування та студентський інтернет-зал. Ви зможете дізнатися про наші унікальні міжнародні навчальні проекти.

У музеї розкажуть історію створення та життя академії за більш ніж 100-річний період (витоки створення нашої академії сягають корінням ще в XIX століття).

У залі засідань вченої ради відбудеться зустріч з ректором академії, деканами факультетів, секретаріатом приймальної комісії, головами предметних комісій.

Ректор академії Микола Іванович Савицький розповість про переваги навчання в нашій академії й перспективу подальшого працевлаштування та кар’єри.

Проректор з науково-педагогічної та соціально-економічної роботи розповість про участь академії у міжнародних програмах в світлі вимог Європейського співтовариства в рамках Болонського процесу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Євген Леонідович Юрченко ознайомить Вас з Правилами прийому в 2020 році.

Голови предметних комісій виступлять з аналізом помилок, яких припускаються абітурієнтами на вступних іспитах.

Після загальних зборів відбудуться зустрічі з деканами факультетів і завідувачами кафедр, на яких Ви зможете дізнатися докладніше про навчання на обраній Вами спеціальності.


Поделиться с друзьями в социальных сетях: