Експерти молоді вчені

Шановні молоді вчені!

Для формування більш конкурентного середовища в науковій сфері та активізації участі молодих учених в науковій діяльності країни, на засіданні Ради проректорів з наукової роботи ВНЗ та директорів наукових установ при МОН спільно з представниками Ради молодих учених при МОН прийнято рішення про формування бази експертів з молодих учених для проведення експертизи наукових запитів/проектів, що подаються на фінансування за бюджетні кошти. Ініціативу підтримав заступник Міністра освіти і науки М.В.Стріха.

Бути експертом такого рівня є дуже почесним і престижним, не кажучи про вагомий досвід для розуміння основних вимог щодо фінансування наукової діяльності.

Рада молодих учених при МОН підтримала цю пропозицію. Звісно, що до експертів висуваються певні кваліфікаційні вимоги, серед яких, попередній досвід у проведенні експертизи — є дуже вагомим.

З метою формування такої бази, просимо зацікавлених мололодих вчених ТЕРМІНОВО заповнити відповідні форми:

1. У форматі doc, яка додається, слід надіслати на inovrada@gmail.com

2. Прохання заповнити аналогічну google-форму в режимі on-line http://goo.gl/forms/HDDIobynze

Заповнені форми просимо заповнити та надіслати до 12 травня 2015 року.

Якщо виникають запитання, звертайтесь до координатора від Ради молодих учених при МОН Толстанової Ганни Миколаївни (gtolstanova@gmail.com)

Нагадуємо, що згідно ст.41 ЗУ «Про вищу освіти» молодий учений — до 35 років, а для докторантів та докторів наук — до 40 років.
Зазначимо, що експертиза буде проводитись в електронному форматі.

Конкурс  на бюджетне фінансування оголошується 1 раз на рік, відповідно участь в експертизі буде один раз на рік.

Звісно, заповнити всі графи  молодому вченому може бути складно (особливо з соціогуманітарної тематики), однак, якщо Ви відчуваєте в собі потенціал та бажання, а також маєте здобутки, — тоді це Ваш шанс особистісного наукового зростання.

Про участь в даному відборі просимо обов язково повідомити Раду молодих вчених ДВНЗ ПДАБА.

Форма: Форма-для відбору експертів2015


Поделиться с друзьями в социальных сетях:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

три × один =